Drátenická videotéka

Drátenická videotéka je seznam drátenických videí uložený ve volně přístupném dokumentu, do kterého může kdokoliv nahlížet a přidávat další videozáznamy. Videotéka tak poslouží nejen k obdivování, ale i učení řemesla. Drátenická videa si můžete rovnou prohlédnout na webu producenta. U každého záznamu je krátký popisek pro snažší orientaci. Videotéka je zálohovaná ve formátu PDF.

Podívat se do videotéky

Stáhnout PDF

Drátenická videotéka dratenkov.cz

Vložení dalšího videa

Objevili jste zajímavé drátenické video, které ve videotéce chybí a chcete se podělit s ostatními? Ke vložení dalšího videozáznamu postačí základní znalosti z prostředí Excelu. Informace o novém tématickém videozáznamu o drátování můžete vyplnit v dokumentu videotéky do kolonek k tomu určených dole na listu č. 2 - "Přidat záznam". Na tomto listě se také dozvíte pravidla používání. Doporučuji se přihlásit přes Google účet, i když to není přímo nutné.

Pomůžeme si

Pokud si nevíte rady, jak vložit další videozáznam do dokumentu, správce provede zápis za Vás. Kontaktovat správce můžete i pro nahlášení nefunkčního odkazu.

Napsat správci

Možnost podpoření projektu

Pokud se Vám projekt líbí a chcete ho podpořit, můžete dobrovolně přispět symbolickou částkou na účet: 2400520709/2010. Touto dobrovolnou platbou si sice nic navíc neobjednáte, ale může Vás pak hřát na srdci pocit, že jste podpořili dobrou věc. Obnosem přispějete na další provoz bezplatné Drátenické videotéky, zpřístupnění bezplatných návodů, článků a informací o drátování a také na odměnu za úsilí vynaložené správcem webu. Předem díky. :-)

V roce 2016 vytvořila Misulka_X, kontakt.